Iegūstiet LEED kredītpunktus ar «Tork»

Iegūstiet LEED kredītpunktus ar «Tork»

Enerģijas un vides dizaina vadība – LEED (Leadership in Energy and Environmental Design) – ir visplašāk lietotā zaļās būvniecības reitingu sistēma pasaulē. Pieejama dažādiem ēku, pašvaldību un mājas projektu tipiem, LEED rada pamatnostādnes veselīgu, augsti efektīvu un rentablu zaļo māju veidošanai. 


Ar LEED sertifikāciju uzņēmums var uzlabot savu zaļās domāšanas reputāciju un to izmantot, lai iegūtu konkurences priekšrocību, piesaistītu un saglabātu apdāvinātus cilvēkus un sasniegtu ilgtspējas mērķus.


Kā LEED kredītpunkti darbojas?  

 
LEED izmanto kredītpunktu sistēmu, kurā dažādi ar ēkas projektu, konstrukciju, ekspluatāciju un apkopi saistīti aspekti iegūst ēkas kredītpunktus. Tā kā šie kredītpunkti tiek pievienoti, ēka var iegūt standarta, sudraba, zelta vai platīna līmeņa LEED sertifikāciju.

Daudzi «Tork» produkti un pakalpojumi var palīdzēt jūsu uzņēmumam iegūt LEED kredītpunktus objektiem. Piemēram, pārejot uz trešās puses sertificētiem papīra izstrādājumiem, jūs varat iegūt līdz 2 LEED kredītpunktiem – par «zaļo» tīrīšanu un vidi saudzējošu pirkumu. Ēka var iegūt arī līdz 5 kredītpunktiem par atbilstību inovāciju prasībām, piemēram, nodrošinot «Tork EasyCube®» vai uzstādot «Tork PeakServe®». 

 

Ja patlaban esat LEED sudraba kategorijā ar 58 LEED kredītpunktiem, pārejot uz «Tork» trešās puses sertificētiem papīra izstrādājumiem un papīra dvieļiem, varat iegūt līdz 2 kredītpunktiem un tā sasniegt LEED zelta sertifikāciju. 

Kontakts

Nopelniet LEED kredītus savai iekārtai, izmantojot Tork produktus un pakalpojumus

Atsauce

1Divu «Tork EasyCube» klientu iegūto rezultātu vidējais svērtais apjoms – noteikts 158 dienu laikā pirms un pēc «Tork EasyCube™» ieviešanas